Reģistrēties Reģistrēties
Sākums

Privilēģiju programma

PELNI AR KATRU PIRKUMU

Ir lietas, kas notiek nejauši, neplānoti un negaidīti. Tomēr ir arī lietas un notikumi, kurus risinām katru dienu. Pienācīgi sagatavojoties vienreiz - varam par tiem aizmirst! Viena no šādām ikdienas lietām, ar ko saskaramies ik dienas, ir iepirkšanās!

Galactico Privilēģiju programma ir radīta, lai Galactico tirdzniecības centriem uzticīgie klienti par saviem pirkumiem varētu maksāt mazāk un turklāt daļu no iztērētās naudas saņemt atpakaļ - vēl iepriecinošākiem pirkumiem! Neatkarīgi no formas, krāsas, materiāla vai pakalpojuma, neatkarīgi pat no pirkuma vērtības - ikviens pirkums* pelna daļu iztērētās naudas atpakaļ Dāvanu kartē un par daudziem pirkumiem jau uzreiz, iegādes brīdī, varam maksāt mazāk - saņemot atlaides vairāk kā 400 tirdzniecības vietās! Turklāt tā naudas daļa, kas tiek krāta reģistrējot pirkumus visu piecu tirdzniecības centru veikalos - summējas!

Galactico Privilēģiju programma nodrošina privilēģijas Galactico tirdzniecības centros visā pilsētā - t/p Alfa, t/c Origo, t/c Galerija Centrs, t/c Mols un t/c Dole.

Kļūstot par Galactico Privilēģiju programmas dalībnieku, Tu vari mazāk laika veltīt ikdienišķiem sīkumiem, veltot laiku daudz nozīmīgākām dzīves jomām!

Lejuplādēt Galactico Privilēģiju programmas versija (*.pdf)

* Privilēģiju programmā noteiktajā kārtībā izsludinātā punktu krāšanas perioda ietvaros

Vēlies pievienoties?

Ikviens var kļūt par Galactico Privilēģiju programmas dalībnieku! Uzzini vairāk.

Esi Galactico Privilēģiju programmas dalībnieks?

Seko:

© GALACTICO 2017

Uz augšu