Reģistrēties Reģistrēties
Sākums

Privilēģiju kupons

Dāvā savējiem privilēģijas!

Garantētas atlaides un naudas krāšana

Vēlies uzdāvināt Galactico Privilēģiju karti?

Galactico piedāvā īpašu produktu – Privilēģiju kuponu. Uzdāvinot to saviem draugiem vai tuviniekiem, jūs sniedzat viņiem iespēju bez maksas saņemt Galactico Privilēģiju karti*. Privilēģiju kupons ir ērtākais veids, kā saviem draugiem un tuviniekiem uzdāvināt iespēju kļūt par Galactico Privilēģiju programmas dalībnieku un saņemt garantētas atlaides un krāt naudu.

privilegiju-kupons-640x665-transparent.png

Tiek piedāvāti divu veidu Privilēģiju kuponi:

Poligrāfiski izgatavots Privilēģiju kupons

  • Poligrāfiski izgatavotu Privilēģiju kuponu var iegādāties Galactico tirdzniecības centru – t/p Alfa, t/c Origo, t/c Galerija Centrs, t/c Mols un t/c Dole – informācijas centros, kā arī interneta veikalā.
  • Lai Privilēģiju kupona pasniegšanas brīdi padarītu īpašāku, piedāvājam iegādāties dažādu dizainu iepakojumus. Izvēlieties tīkamāko un atbilstošāko!

Elektroniskais Privilēģiju kupons

  • Elektroniskā formātā sagatavotu Privilēģiju kuponu var iegādāties interneta veikalā un uzdāvināt draugam vai tuviniekam, nosūtot to adresātam pa e-pastu.

Privilēģiju kuponu var apmainīt pret Galactico Privilēģiju karti visos Galactico tirdzniecības centros sešu mēnešu laikā no kupona iegādes brīža.

Uzdāviniet privilēģijas!

* Lai saņemtu Galactico Privilēģiju karti, personām vecumā no 7 līdz 16 gadiem kartes noformēšanai nepieciešama likumiskā pārstāvja piekrišana.

Seko:

© GALACTICO 2017

Uz augšu