Reģistrēties Reģistrēties
Sākums

Karšu veidi

Ikviens var kļūt par Galactico Privilēģiju programmas dalībnieku, kļūstot par Galactico Privilēģiju kartes vai Galactico VISA kartes lietotāju!

Uzzini, kura karte ir piemērotāka tieši Tev.

Galactico Privilēģiju karte Galactico VISA
Galactico Privilēģiju karte Galactico VISA
Lojalitātes karte, kas nodrošina tās lietotājam Galactico Privilēģiju programmas priekšrocības. Luminor bankas norēķinu karte Galactico VISA vienā kartē apvieno gan visas jau ierastās norēķinu kartes funkcijas, gan Galactico Privilēģiju programmas priekšrocības.
Var iegūt persona no 7 gadu vecuma.  Var iegūt persona no 16 gadu vecuma.
Nodrošina Galactico Privilēģiju programmas  priekšrocības neatkarīgi no pirkuma apmaksas veida, izņemot, ja pirkuma apmaksa tiek apmaksāta ar norēķinu karti Galactico VISA. Nodrošina Galactico Privilēģiju programmas  priekšrocības tikai kopā ar pirkuma apmaksu. Ar to nevar piereģistrēt citādi apmaksātus pirkumus.
Pirkuma reģistrācijai, lai krātu punktus Dāvanu kartei, Galactico Privilēģiju kartes lietotājam jāatceras vienmēr savu karti paņemt līdzi un uzrādīt pārdevējam pirms pirkuma apmaksas! Pirkuma reģistrācija, lai krātu punktus Dāvanu kartei, notiek automātiski - reizē ar pirkuma apmaksu!
Piemērota klientiem, kas ikdienas norēķinus veic skaidrā naudā. Piemērota klientiem, kas ikdienas norēķinus veic ar maksājumu karti.
Kartes izsniegšanas maksa uz 2 gadiem - 10 EUR Kartes gada maksa: Saskaņā ar Luminor bankas cenrādi
Piesakies Galactico Privilēģiju kartei jebkurā Galactico tirdzniecības centru - t/p Alfa, t/c Origo, t/c Galerija Centrs, t/c Mols vai t/c Dole informācijas centrā, ņemot līdzi personas apliecinošu dokumentu (pasi vai autovadītāja apliecību). Piesakies Galactico VISA kartei, zvanot pa tālruni 1880, mājaslapā www.luminor.lv, Luminor bankas internetbankā, vai atnākot uz jebkuru sev ērtāko Luminor bankas filiāli.

 

Uz vienas personas vārda var tikt izsniegtas abu veidu kartes, ar kurām reģistrētie pirkumi tiks uzskaitīti vienā klienta punktu kontā.

Seko:

© GALACTICO 2017

Uz augšu