Reģistrēties Reģistrēties
Sākums

Noteikumi

Jūsu Galactico dāvanu karte ir ātrs un drošs bezskaidras naudas maksāšanas līdzeklis, ko varat izmantot ikvienā Galactico tirdzniecības centrā: t/p Alfa, t/c Dole, t/c Galerija Centrs, t/c Mols un t/c Origo.

  1. Galactico dāvanu kartes vērtība un derīguma termiņš ir norādīts uz kartes.
  2. Pēc kartes vērtības iztērēšanas vai derīguma termiņa beigām Galactico dāvanu karte tiek automātiski slēgta.
  3. Minimālā pirkuma summa nav noteikta.
  4. Karti varat lietot kopā ar citiem maksāšanas līdzekļiem - Jūsu maksājumu karti vai skaidru naudu.
  5. Nozaudēšanas gadījumā Galactico dāvanu karte netiek bloķēta un atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts.
  6. Kartes bojājumu gadījumā lūdzam vērsties Galactico tirdzniecības centru informācijas centros.
  7. Kartes atlikumu, lietošanas noteikumus*, kā arī citu būtisku informāciju iespējams uzzināt arī www.alfaparks.lv, www.dole.lv, www.galerijacentrs.lv, www.mols.lv, www.origo.lv vai, uzrādot karti, minēto tirdzniecības centru informācijas centros. 
  8. Klients apņemas nepieļaut Galactico dāvanu kartes pakļaušanu augstai temperatūrai vai tās krasām svārstībām, neglabāt to magnētisko / elektromagnētisko lauku tuvumā (piem, radio, mobilā tālruņa, datora, monitora un citu priekšmetu), kā arī sargāt Galactico dāvanu karti no visa veida mehāniskiem bojājumiem. Minēto noteikumu neievērošanas gadījumā tas var veicināt Galactico dāvanu kartes magnētiskā celiņa atmagnetizēšanos vai sabojāšanos, līdz ar ko to vairs nebūs iespējams lietot.
  9. Visu derīgo Galactico dāvanu karšu atlikums 2014. gada 1. janvārī tiks automātiski konvertēts no latiem uz eiro saskaņā ar Latvijas Bankas oficiālo pārejas kursu EUR 1 = Ls 0.702804

Tālrunis uzziņām: 67018168 darba dienās no 9:00 - 17:00, e-pasts: info@galactico.lv.

* Iegūstot savā īpašumā Galactico dāvanu karti, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies, saprotat un piekrītat Galactico dāvanu kartes lietošanas noteikumiem.

 

Elektronisko dāvanu karšu noteikumi (*.pdf)   

Latvijas Komercbanku asociācijas ombuds

Seko:

© GALACTICO 2017

Uz augšu