Reģistrēties Reģistrēties
Sākums

Dāvanu kartes iegāde

Jebkura fiziska vai juridiska persona var iegādāties Galactico dāvanu kartes un to iepakojumus Galactico tirdzniecības centru informācijas centros vai veicot pasūtījumu Galactico I-veikalā.

gdk-kastitee-transparents-445px.png

Dāvanu kartes iegāde Galactico tirdzniecības centros

Dāvanu karti iespējams iegādāties Galactico tirdzniecības centru informācijas centros par skaidru naudu vai ar maksājumu karti. Dāvanu kartes Informācijas centrā tiek izgatavotas uzreiz pirkšanas brīdī. Informācijas centrā var iegādāties līdz 20 dāvanu kartēm par  kopsummu līdz EUR 1500. Ja dāvanu karšu skaits, ko plānojat iegādāties, pārsniedz 20 vai kopsummā vairāk kā EUR 1500, jums ir iespēja iegādāties Galactico dāvanu kartes, veicot pasūtījumu Galactico I-veikalā.

 

Dāvanu kartes iegāde I-veikalā

I-veikalā juridiskās vai fiziskās personas var iegādāties dāvanu kartes un to iepakojumus, veicot norēķinus ar pārskaitījumu, maksājumu karti vai ar Swedbank un DnB bankas internetbankas starpniecību.

Iepirkšanās I-veikalā nodrošinās vairākas priekšrocības:

  • I-veikalā veiktos pasūtījumus var saņemt arī ar piegādi! Privātpersonai I-veikalā iespējams veikt pasūtījumu no jebkuras vietas pasaulē, norādot piegādes adresi un saņēmēju Latvijā, pašam klāt neesot! Savukārt, uzņēmumam– dāvanu sagāde kļūst daudz vienkāršāka, ātrāka un ērtāka, jo pasūtītās dāvanu kartes un to iepakojumi tiek atvesti tieši uz ofisu!

  • I-veikals paredz reģistrēšanās iespēju un veicot nākamo pasūtījumu – informācija par sevi vai uzņēmumu vairs nebūs jāpilda atkārtoti, kas padarīs pasūtīšanu daudz ērtāku, ātrāku un vienkāršāku!

 

NB! Ja kopējā Galactico dāvanu karšu pasūtījuma summa pārsniedz EUR 1500, neatkarīgi no tā – vai pasūtītājs ir fiziska vai juridiska persona, reizē ar pasūtījuma izdarīšanu nepieciešams noslēgt arī Galactico dāvanu karšu pirkuma Līgumu. No pasūtītāja puses aizpildītu un parakstītu Līgumu divos eksemplāros jānosūta uz SIA "Dāvanu karte" Stacijas laukumā 4, LV-1050, Rīgā.

Lejupielādēt vienreizējā pirkuma līguma paraugu!

Ja vēlieties slēgt līgumu par regulāru Galactico dāvanu karšu iegādi, lūdzu sazinieties ar SIA „Dāvanu karte” nosūtot e-pastu info@ekarte.lv vai zvanot pa tālruni 67018168 (darba dienās no 10:00-17:00).

Doties uz I –veikalu!

Seko:

© GALACTICO 2017

Uz augšu